Nasz Zespół

Ewa Gajewska

Więcej

Beata Okowiak

Więcej

Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w marketingu, komunikacji, budowaniu wizerunku, sprzedaży i zarządzaniu projektami, które zdobywała zajmując stanowiska managerskie w dużych firmach.

Konsultuje i współtworzy strategie rozwoju kancelarii prawnych i firm konsultingowych. Koncepcyjnie zajmuje się komunikacją, marketingiem i PR eksperckim. Koordynuje prace zespołu.

Szczególne obszary zainteresowań zawodowych to: komunikacja, media społecznościowe, trendy społeczne, nauka i biznes.

Marta Franczak

Więcej

Specjalizuje się w e-mail marketingu, social media i prowadzeniu kampanii internetowych. Zajmuje się copywritingiem oraz optymalizacją tekstów pod kontem SEO, a także tworzeniem materiałów promocyjno-reklamowych. Zarządza stronami internetowymi naszych Klientów.

Doświadczenie marketingowe zdobywała w wydawnictwie INFOR, gdzie zajmowała się kompleksową promocją książek oraz czasopism skierowanych do branży prawnej oraz finansowej, a także przy organizacji międzynarodowych wydarzeń kulturalnych.

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W ramach studiów podyplomowych z zakresu marketingu internetowego, prowadzonych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, obroniła pracę na temat strategii content marketingu w kancelariach prawnych.

Arkadiusz Trzeciakiewicz

Więcej

Od kilkunastu lat związany ze sprzedażą i marketingiem. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w branży motoryzacyjnej, finansowej i nowoczesnych technologii. Doświadczony doradca z zakresu komunikacji, w tym w sytuacjach kryzysowych. Odpowiadał m.in. za całościową komunikację zewnętrzną i wewnętrzną organizacji. Kierując działem marketingu z sukcesami wspierał działania sprzedażowe i rozwinął nowe kanały dystrybucji.

Związany z Wyższą Szkołą Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu komunikacji, sprzedaży, event marketingu oraz sponsoringu. Prelegent konferencji marketingowych i PR.

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz podyplomowych studiów „Zarządzanie marką i komunikacją marketingową” na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Prywatnie pasjonat piłki nożnej i nowych mediów.

Katarzyna Buczkiewicz

Więcej

Posiada 18-letnie doświadczenie w pracy na rzecz kancelarii prawnych i firm consultingowych. Pracowała w korporacjach o zasięgu globalnym, m.in. w Deloitte, Baker & McKenzie, Gide Loyrette Nouel, AstraZeneca Pharma Poland oraz w kancelariach polskich: Kochański Zięba i Partnerzy oraz FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz. Obecnie doradza kancelariom i firmom consultingowym w zakresie public relations, marketingu i business development jako ekspert zewnętrzny.
Absolwentka Wydziału Zarządzania UW, Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie oraz Psychologii Społecznej w Polskiej Akademii Nauk.
Autorka artykułów o tematyce marketingu usług profesjonalnych na łamach Dziennika Gazety Prawnej i magazynów marketingowych.
Posługuje się językiem angielskim i niemieckim.